Menu
Alışveriş Sepeti

UYARI: Bu ürün nikotin içermektedir. Nikotin bağımlılık yapan bir kimyasaldır. (Ebuhar0.net güvencesiyle rahatlıkla alışveriş yapabilirsiniz.)

Şartlar & SSS


+
- Kesinlikle sipariş teslim aldığınızda yarım saat içerisinde siparişin kargo poşeti dahil açılış videosunu çekmeniz sizin %100 lehinize olacaktır. bu şekilde kullanıcı hatası olmadığı anlaşılınca fabrikadan gelen bozuk hasarlı ürünleri ücretsiz şekilde yenisi ile değiştirmekteyiz.
+
Cihazınız sizlere ulaştıktan itibaren 48 içerisinde bozulmuş ise veya kutusundan bozuk çıktı ise ürünü değiştirmekteyiz. Fakat 48 saatden itibaren bozulsa bile değişim kabul etmemekteyiz. Firmamız Vozol Türkiye Resmi Distribütörü olsada ürünlerin hiçbirine tamir,onarım gibi işlemler yapılmamakta.
+
Evet site üzerinden sipariş verirken kapıda ödeme seçebiliyorsunuz. Ve ödemeleriniz kapıda nakit veya kredi kartı olarak yapabilirsiniz.
+
Ödemeniz onaylandıktan sonra otomatik bilgi veren bir mail yada sms tarafınıza gelmeyecektir. Kayıt olarak sipariş verdiyseniz siparişlerim kısmından ödemenizin onaylandığını görebilirsiniz. Misafir olarak sipariş verdiyseniz akşam 6 gibi kargo takip kodu tarafınıza ulaştığında zaten ödemenizin onaylanıp kargolandığını anlayacaksınız.
+
Kargolarınız en geç 2 gün içerisinde elinize ulaşır ama genelde; Marmara Bölgesi - 1 Gün Akdeniz Bölgesi - 1 Gün Ege Bölgesi - 1 Gün Karadeniz Bölgesi - Genelde 1 gün az miktarda 2 gün Doğu Bölgesi - Genelde 2 gün az miktarda 1 gün. 3 günü bulan teslimatımız hiç bulunmamaktadır. En hızlı şekilde kargolama yapıp hızlı gönderim yapmaktayız.
+
Ürün açıldıktan sonra iade edemezsiniz. Ürünü bize danıştıktan sonra müşteri hizmetlerimiz hata yapıp yanlış gönderim yapmış ise hemen iade edebilirsiniz. Ürünü bize sormadan yanlış alırsanız açmadan iade edebilirsiniz fakat kargo ücreti alınır.
+
- Fiyatlarımızda maalesef pazarlık payı yoktur. Havale yaptığınızda %5 indirim olmakta onun dışında lütfen pazarlık için iletişim kurmayınız.
+
  • Ürünü teslim aldığınız tarihten 2 GÜN içerisinde iade talebinde bulunabilirsiniz.
  • Değiştirmek istediğiniz ürün, orijinal kutusunda/paketinde, kullanılmamış, yeniden satılabilirlik özelliğini yitirmemiş olmalı. Aksi halde talebinize olumsuz cevap verilecektir.
  • Ürün bize ulaştığında yetkililer tarafından değerlendirilir. Değişiminiz ürün stoklarda mevcut ise size kargolanır. Ürünün stoklarda olmaması halinde ücret iadeniz gerçekleşir ve size elektronik ortamlardan bilgilendirme yapılır.
  • Bizimle ilgili herhangi bir sorununuz mevcut ise whatsapp iletişim kanalından bizlere ulaşabilirsiniz.
  • Satın alınan her üründe bu şartlar kabul edilmiş sayılmaktadır.Herhangi bir hukuksal süreçte bu maddelerin kabul edildiği adli mercilere bildirilmektedir.
Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini geliştirmek için çerezleri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Gizlilik Politikası.